Samochód i inne pojazdy

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC jest obowiązkową polisą. Musi je posiadać każdy właściciel zarejestrowanego samochodu oraz właściciel każdego pojazdu mechanicznego poruszającego się po drogach publicznych. Ubezpieczenie chroni ono właściciela i/lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonymi osobom trzecim.

Chociaż wykupienie polisy OC nie uchroni nikogo przed nieprzewidzianą stłuczką, może odciążyć budżet w razie, gdy do kolizji doszło z winy prowadzącego. To ubezpieczyciel, a nie sprawca, podejmuje się likwidacji szkody, wypłacając osobie poszkodowanej należne świadczenie. Należy pamiętać, że brak wykupionego ubezpieczenia OC lub przerwana jego ciągłość może oznaczać spory wydatek. Na kierowców z nieopłaconą składką OC czekają wysokie kary.

Nie daj się zaskoczyć – wykup dodatkowe opcje do ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC stanowią podstawę, która jednak nie zapewnia pełnej ochrony. Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz jednak bezpłatnie rozszerzyć polisę o:

  • Mini Car Assistance – usługa ta pozwala na bezpłatne holowanie auta –poszkodowanego, jak i również sprawcy, a do tego pomoc w przypadku awarii, udzielenie informacji o najbliższych punktach serwisowych oraz możliwość wypożyczenia auta zastępczego;
  • informację prawną - to możliwość telefonicznego kontaktu z prawnikiem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące aktualnie obowiązującego prawa, a w razie potrzeby udostępni niezbędne dokumenty.

Już teraz zapoznaj się z ofertą naszej agencji. Odwiedź nasze placówki: w gminie Bemowo, podwarszawskie Legionowo. Jeżeli nie pasują tobie te lokalizacje, prosimy o telefon! Nasi agenci ubezpieczeniowi umówią się z tobą w dogodnym terminie i lokalizacji na terenie miasta Warszawa lub też w jego okolicach.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl