Majątek, mieszkanie, dom

24.09.2015

Ubezpieczenia mieszkań

Polisa ubezpieczenia mieszkania pozwoli na nawet najbardziej rozległy remont nieruchomości oraz odkupienie wyposażenia w tym sprzętów RTV, AGD.

Jeżeli cenisz sobie spokój i komfort nie zapomnij o ubezpieczeniu mieszkania. Polisa ubezpieczeniowa tego typu nie zabezpiecza tylko murów, okien ścian i drzwi, glazury i terakoty. Obejmuje ona również elementy „wbudowane” jak szafy lub armatura kuchenno-łazienkowa oraz porcelana użytkowa. Do tego swoim zakresem może również objąć pozostałe wyposażenie mieszkania jak meble czy sprzęt RTV – AGD.

Ubezpieczenie mieszkania swoim zakresem obejmuje takie ryzyka jak:

    • pożar,
    • zalanie
    • katastrofa budowlana.

Oprócz samego mieszkania i jego wyposażenia ubezpieczenie może objąć pomieszczenia przynależące do nieruchomości – piwnice lub pomieszczenia gospodarcze.

Szersza ochrona ubezpieczeniowa to lepsze i bardziej kompleksowe zabezpieczenie. Każde ubezpieczenie mieszkania można rozszerzyć o dodatkowe warianty.

Poszerzając zakres ubezpieczenia zyskujemy pełniejszą ochronę. O ubezpieczeniu zawsze warto myśleć kompleksowo. Przecież zabezpieczamy się ubezpieczeniem przed nieprzewidzianym. Pomijając jakieś ryzyko narażamy się na to, że w razie jego wystąpienia nie dostaniemy wypłaty i cały nasz wysiłek i płacone składki pójdą na marne. Wykupując kompleksową ochronne zabezpieczamy się przed skutkami włamania, pożaru, zalania, przed aktami wandalizmu…

Dedykowana oferta ubezpieczeniowa

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że każdy ma inne wymagania. Dla tego dogłębnie analizujemy potrzeby naszych klientów. Oferta którą im przedstawiamy to najlepiej dobrane ubezpieczenie. Podoba ci się nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie skontaktuj się z nami. Mieszkańców Warszawy zapraszamy na Bemowo. Legionowo to również teren naszej działalności. Jeżeli nie masz czasu lub nie pasuję tobie nasza lokalizacja, prosimy o telefon, nasi agenci mogą umówić się w wybranym terminie w Warszawie i okolicach.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl