Samochód i inne pojazdy

Ubezpieczenie AC

To ubezpieczenie dobrowolne, chroniące pojazd przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe przed kradzieżą i zniszczeniem lub uszkodzeniem w czasie kolizji.

Chcesz cieszyć się jazdą, nie myśleć o tym, że ktoś zniszczy lub ukradnie twój samochód? Aby spokojnie podróżować i nie być na rażonym na nieprzewidziane wydatki musisz skorzystać z ubezpieczenia AC.

Ubezpieczenie AC chroni samochód przed zdarzeniami na które właściciel pojazdu nie ma wpływu – kradzież, szkoda parkingowa lub akt wandalizmu. I chociaż jest to dodatkowy wydatek, często może się on okazać bardzo potrzebny.

Ubezpieczenie AC w wersji rozszerzonej pozwala pokryć szkody takie jak:

 • stłuczenie szyb pojazdu (poza stłuczeniami w trakcie kolizji), czyli np. kamień wyrzucony spod kół pojazdu poprzedzającego. Ta opcja ta chroni również zniżki i nie powoduje ich utraty;
 • uszkodzenie opon, zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, układu wydechowego powstałe z powodu dziurawych nawierzchni drogowych.
 • Sprawdź dodatkowe warianty ubezpieczenia AC

  Dodatkowe warianty to dodatkowe możliwości, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

  • Utrzymanie wartości rynkowej pojazdu - dzięki tej opcji właściciel w momencie kolizji bądź utraty samochodu otrzyma wypłatę odszkodowania odzwierciedlającą wartość pojazdu w momencie zakupu.
  • Wykupienie redukcji sumy ubezpieczenia - opcja ta chroni właściciela przed koniecznością doubezpieczenia pojazdu w momencie likwidacji szkody.
  • Ustanowienie 10% wkładu własnego w przypadku kradzieży samochodu z miejsca niestrzeżonego – pozwala to na obniżenie wysokość polisy AC.

  Czy ta oferta nie jest interesująca? Porozmawiaj z nami, zapraszamy do naszych placówek na Bemowo i do Legionowa. A jeżeli te lokalizacje są dla Państwa niekorzystne, prosimy o kontakt telefoniczny, nasi agenci są gotowi umówić się z Państwem w całym mieście Warszawa i przedstawić ofertę dedykowaną i dostosowaną do państwa potrzeb.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl