Aktualności

26.06.2017

Co trzeba zaplanować na udane wakacje?

Kończy się rok szkolny i za kilka dni zacznie się sezon urlopowy. Mamy zaplanowane, gdzie, na jak długo i z kim pojedziemy. Ale czy to wszystko o czym musimy pamiętać przed wyjazdem?

Warto przed wyjazdem sprawdzić aktualność naszej polisy mieszkaniowej.
Warto również wykupić ubezpieczenie turystyczne jeżeli planujemy wyjazd zagraniczny.

Przed wakacjami warto również zadbać o pomoc zaufanej osoby. Tak aby pod naszą nieobecność zajrzała do naszego domu, podlała kwiatki, przewietrzyła. Przed dokonaniem włamania, złodzieje obserwują mieszkanie lub dom, aby poznać zwyczaje domowników. Takie nieregularne wizyty utrudnią rozpoznanie. Jeżeli nie mamy nikogo zaufanego, trzeba przynajmniej zaopatrzyć się w wyłączniki czasowe. Do nich możemy podłączyć lampki, radio i odpowiednio ustawić czas włączania i wyłączania. Takie rozwiązanie bardzo utrudni potencjalnemu złodziejowi rozpoznanie. Nie chwalmy się również na portalach społecznościowych gdzie i na ile jedziemy.

Nie wrzucajmy w trakcie wyjazdu fotek „na bieżąco”. Można to zrobić po powrocie. Raczej znamy osoby które zapraszamy na FB czy G+ ale nie znamy ich znajomych lub znajomych, znajomych. A gdzieś w tym kręgu może znaleźć się mniej uczciwa osoba. Dzięki zastosowaniu się do tych kilku rad możemy oszczędzić sobie wielu zmartwień i spokojnie spędzić nasz urlop.

Najlszybciej znajdziesz naszą agęncje wpisując w Google - Ubezpieczenia Bemowo

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl