O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie naszej agencji ubezpieczeniowej.

Już od kilkunastu lat działamy w Warszawie i Legionowie. Nasza główna siedziba znajduje się na Bemowie.
Wieloletnia praktyka zawodowa pozwala nam na najlepszy dobór ubezpieczeń dla naszych klientów. Dzięki temu, że stanowimy duży i zgrany zespół możemy specjalizować się w różnych dziedzinach ryzyk ubezpieczeniowych oraz w zagadnieniach powiązanych z ubezpieczeniami.

Duży zespół doradców ubezpieczeniowych to także ta zaleta, że możemy Państwu pomóc w każdym miejscu Warszawy i jej okolicach. A dwie lokalizacje Bemowo i Legionowo pozwalają nam na poznanie lokalnych potrzeb klientów.

  • Uczestniczymy w ocenie potrzeb i doborze ubezpieczeń życia i zdrowia Klientów indywidualnych.
  • Świadczymy usługi ubezpieczeniowe w zakresie zabezpieczeń odpowiedzialności cywilnej firm oraz ubezpieczeń ich majątku.
  • Wybieramy optymalne polisy mieszkań, budynków, samochodów.
  • Tworzymy programy ubezpieczeń pracowniczych, programy opieki zdrowotnej (jako system pozapłacowych benefitów w firmach).
  • Dysponujemy rozwiązaniami z obszaru sukcesji majątkowej w rodzinie oraz w firmie.
  • Świadczymy usługę audytu ryzyka przedsiębiorcy.

W obecnych czasach Klienci oczekują szybkiego rozwiązania ich problemów, czy to w życiu prywatnym, czy w prowadzonym biznesie. Dlatego też naszą współprace z klientami w oparciu o relacje oraz rzetelne i skuteczne rozwiązania.

Zapraszamy do naszej agencji na Bemowie, filii w Legionowie lub do kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy umówią się z Państwem w dogodnym terminie i lokalizacji na terenie Warszawy i w okolicach.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl