Majątek, mieszkanie, dom

Dla każdego dom to nie tylko miejsce do noclegu. Wszyscy gromadzimy rodzinne pamiątki, zdjęcia i pamiątki z podróży, ładne meble. Bywa, że te zgromadzone przedmioty mają bardzo niewymierną wartość. Wystarczy jedno nieprzewidziane posunięcie np. pozostawione przez sąsiada żelazko. W jednej chwili możemy stracić wszystko. Nie unikniemy takich sytuacji, oczywiście żadne ubezpieczenie nie zwróci nam wspomnień, ale na pewno pozwoli zniwelować skutki finansowe takiej tragedii. A to, że napraw i zakupów nie będziemy musieli pokrywać z własnej kieszeni umożliwi nam nowe wyjazdy i zdobywanie nowych pamiątek.

Kompleksowa oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Nasza agencja może zaproponować państwu ubezpieczenie majątkowe uszyte „na miarę”. Dzięki tej polisie, majątek państwa zostanie kompleksowo zabezpieczony. Bemowo jest obszarem na którym mamy największe doświadczenie w Warszawie. Działamy tu od wielu lat, znamy najważniejsze oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Doświadczenia zdobyte na Bemowie (i w Legionowie) możemy przekładać na inne dzielnice. Dbamy aby zabezpieczenia majątku były jak najbardziej kompleksowe i zabezpieczały przed nieprzewidzianymi szkodami które zaszły w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń.

Ubezpieczenie majątkowe oferowane przez naszą agencję obejmuje:

    • ubezpieczenie mieszkań - pozwala pokryć straty związane ze szkodami powstałymi w mieszkaniu i wyremontować nieruchomość lub odkupić wyposażenie, które znajdowało się w jego wnętrzu np. meble, sprzęt TV, ale również baterie czy ceramikę łazienkową.
    • ubezpieczenie domów - chroni przed takimi zdarzeniami losowymi jak pożar, opady gradu, śniegu czy ulewnymi deszczami; zakres polisy można rozbudować o ubezpieczenie mienia ruchomego - obejmuje ono wtedy wszystkie przedmioty znajdujące się w obrębie działki;
    • ubezpieczenie budynków i lokali w budowie - to polisa, która zabezpiecza inwestora przed wszelkimi ryzykami, które mogą się przytrafić podczas budowy, nie obejmuje ona sprzętu ekip budowlanych;
    • ubezpieczenie przy kredycie - w przypadku zdarzeń losowych, które mogą przyczynić się do zniszczenia budowanego domu lub wykańczanego mieszkania, polisa pokryje koszty miesięcznych rat kredytu w banku.

Jeżeli udało nam się ciebie zainteresować naszą ofertą, zgłoś się do nas już teraz! Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę oraz ofertę dopasowaną do oczekiwań w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

Działamy na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Zapraszamy!

Polisa ubezpieczenia mieszkania pozwoli na nawet najbardziej rozległy remont nieruchomości oraz odkupienie wyposażenia w tym sprzętów RTV, AGD.

Zakres ubezpieczenia domów w naszym towarzystwie jest bardzo szeroki, pomimo tego poszerzyć go można jeszcze o dodatkowe umowy, takie jak zabezpieczenie przed zniszczeniami wynikającymi z upadku drzew, budowli, masztów, pękanie ścian wynikające z przemarzania lub też zalanie będące skutkiem samoczynnego uruchomienia tryskaczy.

Inwestorom rozpoczynającym wznoszenie nowego obiektu (domu, lokalu, mieszkania) nasza agencja proponuje ubezpieczenie od ryzyk (zdarzeń) podstawowych które mogą zaistnieć w trakcie budowy.

W momencie zaciągnięcia kredytu pod budowę domu, zakup domu lub budowę mieszkania, polisa jest jedynym i najbezpieczniejszym gwarantem bezpieczeństwa twojego oraz twoich bliskich. Zabezpiecza ona od niebezpiecznych zdarzeń losowych które mogą częściowo lub całkowicie zniszczyć nieruchomość. Wypłata ubezpieczenia zabezpiecza ewentualne roszczenia banku który udzielił kredytu.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl