Samochód i inne pojazdy

Ubezpieczenia samochodu - by los nie przeszkodził w drodze

Chcesz podróżować i nie martwić się bezpieczeństwem swoim i swoich pasażerów? Chcesz być bezpieczny w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze? Ubezpieczenia komunikacyjne zapewnią tobie spokój.

Ubezpieczenie komunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oferta naszej agencji stanowi szeroki wachlarz ubezpieczeń. Obejmują one samochody oraz pozostałe zarejestrowane i niezarejestrowane pojazdy mechaniczne. Każdy rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego dobieramy pod kątem wymagań i potrzeb klienta.

Oferujemy zarówno ubezpieczenie komunikacyjne obowiązkowe, jak i polisy dobrowolne oraz ofertę uzupełniającą

  • OC – to obowiązkowe ubezpieczenie, musi je wykupić każdy właściciel pojazdu mechanicznego poruszającego się po drogach publicznych. Informacja o tym przepisie znajduje się w Ustawie o Ubezpieczeniach Obowiązkowych z dnia 22.05.2003 r. wraz z późniejszymi zmianami. Przepis chroni posiadacza przed koniecznością pokrycia z własnej kieszeni kosztów naprawy powstałych w wyniku kolizji drogowej czy wypadku na rzecz osób trzecich, nie tylko pojazdów, ale i infrastruktury drogowej oraz kosztów leczenia i rehabilitacji poszkodowanych.
  • AC - jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym pozwalającym pokryć koszty związane np. usunięciem uszkodzeń naszego pojazdu, których sprawca jest nieznany lub też szkody powstałe z winy prowadzącego pojazd.
  • NNW - ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje kierującego i pasażerów podróżujących pojazdem. Pozwala pokryć koszty leczenia, będącego następstwem wypadku drogowego.
  • Car Assistance – zapewnia pomoc drogową niezbędną przy awariach samochodu, jak również pomoc w przypadku kradzieży auta na terenie Polski i Europy.
  • Ochrona prawna - w zakres tego wariantu wchodzi pomoc prawna, a także pokrycie kosztów związanych z postępowaniem sądowym.

Zapraszamy do naszych placówek: Bemowo, Legionowo. Bezpośrednio na miejscu przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania, adekwatne do indywidualnych. Jeżeli nie mają państwo czasu lub placówki są dla państwa za daleko położone, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi agenci ubezpieczeniowi działają na terenie całego miasta Warszawa oraz w jego okolicach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty, zapewniamy atrakcyjne warunki ubezpieczeniowe!


Ubezpieczenie OC jest obowiązkową polisą. Musi je posiadać każdy właściciel zarejestrowanego samochodu oraz właściciel każdego pojazdu mechanicznego poruszającego się po drogach publicznych. Ubezpieczenie chroni ono właściciela i/lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonymi osobom trzecim.

To ubezpieczenie dobrowolne, chroniące pojazd przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe przed kradzieżą i zniszczeniem lub uszkodzeniem w czasie kolizji.

To ubezpieczenie, które zapewnia pomoc kierowcy i pasażerom w przypadku awarii samochodu lub jego kradzieży na terytorium Polski oraz na terytorium państw Europy objętych systemem „Zielonej Karty” z wyłączeniem Ukrainy, Mołdawii i Rosji.

To ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które chroni kierowcę i pasażerów podróżujących ubezpieczonym samochodem, przed skutkami urazów powstałymi:

Ubezpieczenie to skierowane jest do posiadaczy pojazdów mechanicznych. Polisa chroni przed ryzykiem ponoszenia kosztów związanych z prowadzeniem sporów prawnych wynikających z posiadania lub użytkowania pojazdu mechanicznego. Ubezpieczenie umożliwia obronę interesów prawnych poprzez zwrot kosztów np. wynagrodzenia adwokata, kosztów sądowych, opłat, kosztów poręczenia majątkowego itp.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl