Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie - finansowe wsparcie w razie potrzeby

Mimo tego, że nie wiesz co przyniesie tobie los, możesz zapobiec konsekwencjom przykrych zdarzeń. Ubezpieczenie na życie pozwoli każdemu zabezpieczyć nie tylko siebie, ale przede wszystkim swoich bliskich przed niespodziewanymi kosztami. Polisa na życie jest rodzajem ubezpieczenia, które nie zapobiegnie nieprzewidzianym zdarzeniom losowym. Ma ona za zadanie zapewnić finansowe wsparcie najbliższej rodzinie ubezpieczonego.

Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie na życie obejmuje swoim zakresem wiele aspektów finansowych. Masz kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Obciążony jesteś innymi zobowiązaniami finansowymi? Pomyśl o tym ubezpieczeniu. Pozwoli ono zabezpieczyć, przed niespodziewanymi kosztami, nie tylko ciebie, ale przede wszystkim twoją rodzinę. Ubezpieczenie na życie skierowane jest nie tylko do klientów indywidualnych ale również i biznesowych.

Polisa ubezpieczeniowa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Każdy człowiek jest inny, ma inne problemy, my o tym wiemy. Dlatego oferowane przez nas ubezpieczenia życiowe nie są schematycznymi i sztampowymi ofertami. Staramy się poznać dokładnie potrzeby naszych klientów, wtedy proponujemy im dedykowane polisy ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie na życie może zostać zawarte na czas określony lub bezterminowo. Przez cały okres ubezpieczenia można regulować wysokość płaconej składki i zabezpieczenia. Można również regulować zakres ubezpieczenia np. zmniejszyć zakres w momencie spłacenia kredytu.

Ubezpieczenie na teraz lub na przyszłość

Ubezpieczenie na życie może wyłącznie zabezpieczać majątek, jak i również pozwala na regularne oszczędzanie pieniędzy. Dostępnych jest również wiele innych wariantów. Zapewniają one środki np. na edukację dzieci w przyszłości, zabezpieczają przed utratą funduszu związanego z kształceniem. Jeżeli zainteresowaliśmy ciebie naszą ofertą ubezpieczeń życiowych zapraszamy do odwiedzenia naszych agencji ubezpieczeniowych. Nasze placówki znajdziesz na terenie takich dzielnic jak Bemowo i Legionowo. Możesz również zaadzwonić teraz do naszej placówki i umówić się z doradcą w dogodnym terminie i miejscu.

Ważne! Świadczenie z polisy na życie nie podlega podatkowi spadkowemu ani dochodowemu.

Warszawa
ul. Owczarska 7
01-381 Warszawa
Legionowo
ul. Słowackiego 37/125
05-120 Legionowo
Tel. (22) 517 87 90
Kom. 723 700 070
Kom. 723 700 007
E-mail: socha@agencja.allianz.pl